Hammaste valgendamine

Tõhus, efektiivne ja ohutu!

JOI hammaste valgendamine on ohutute ja efektiivsete hambavalgendustoodete tootja ja esindaja Eestis. Hammaste valgendamine on muutunud viimastel aastatel eriti populaarseks, kuna uued valgendusgeelid ei kahjusta enam hambaemaili. 

Valmistame ise valgendusgeele ja meie uusima koostisega geel valgendab hambaid kuni 10 tooni võrra.  Meie hambavalgendustooted on Tervisekaitseameti poolt kontrollitud ja heaks kiidetud.

Meie valikus on tooteid nii kodukasutusse, ilusalongidele, kui ka hambaravikabinettidele. Meie lihtsasti kasutatavad kodused hambavalgendustooted pakuvad tõhusat ja valuvaba valgendustulemust.

Eriti uhked oleme selle üle, et kõik meie valgendustooted ei muuda hambaid mitte mingil määral tundlikuks ning ei kahjusta igemeid, ega hambaemaili. Hammastele kantaval geelil on meeldiv maitse, protseduur ei ole valus ja valgendustulemuse saavutab kiiresti. J O I tooteid kasutades on valgendustulemused koheselt nähtavad ja hambaid on võimalik heledamaks muuta kuni 10 tooni võrra.

Hammastevalgendusgeeli ainulaadne koostis tagab valgemad hambad ja eemaldab plekid. Ja seda köike ilma hambavaapa kahjustamata.

hammaste valgendamine
Kõik meie valgendustooted toimivad kiiresti ja valgendavad Teie hambaid kuni 10 tooni. Meie efektiivse valgendusgeeli ainulaadne koostis, tagab valgemad hambad ja kõrvaldab plekid. Ja kõike seda, kahjustamata hammaste struktuuri ja emaili.