Tellimine

TELLIMINE

Toodete tellimiseks lisage tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vormista ost“. Ostu vormistamisel on võimalik valida kas vormistate ostu külalisena või koos kasutajaks registreerumisega.

Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume valida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi või pangaülekandega. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Saate valida Omniva, Smartposti või DPD pakiautomaatide või kulleri vahel. Kui soovite, saate oma tellimusele ka ise järele tulla.

Tooted postitatame teile peale arve tasumist.

Soovime teile edukat hammaste valgendamist ja säravvalget naeratust!

 

MAKSEVÕIMALUSED

Joi.ee pakub ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid

Swedbank, SEB Pank, Danske Pank, Nordea Pank, LHV Pank. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Kõiki pangalingi vahendusel teostatavaid makseid vahendab “Maksekeskus AS”. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Krediitkaardimakse (Visa, MasterCard)

Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Maksekeskus AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud vorm, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Maksekeskus AS tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Makse kolmes osas ja ilma intressita

Saate tasuda oma tellimuse eest kolme võrdse maksena ja seda ilma intressita.

Liisi & Holmbank kontoga.

Kui omad Liisi kontot, saad tasuda mugavalt juba oma olemasoleva konto kaudu, valides sobiva lahenduse.

Pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.