JOI Hambavalgenduskomplekt kahele

JOI Family Kit on mõeldud kasutamiseks kahele inimesele. Leiate komplektist kōik vajaliku, et saaksite valgendada hambad endal ja oma kallimal.  Meie JOI Family KIT on pärjatud ka “Buduaar Ilulemmik 2021” kvaliteedimärgisega!

49.50

Kirjeldus

 

JOI Family KIT on pärjatud “Buduaari Ilulemmik 2021” kvaliteedimärgisega.

Miks valida meie kodukomplekt?

  • Meie valgendusgeel on efektiivne, ohutu ja ei muuda hambaid tundlikuks.
  • Ainult 30 minutit päevast ja tulemust näete juba peale esimest valgenduskorda
  • Meie geeli aktiveerib uuenenud UV-LED lamp.
  • Ja, mis kõige olulisem, kui Teie hambad ei valgene, saate oma raha tagasi.

Säravvalge naeratus Sulle ja Su kaaslasele!

JOI Family Kit hambavalgenduskomplekt on mõeldud kõigile neile, kes hoolivad oma välimusest ja soovivad oma hambad lihtsalt ja kiiresti valgemaks saada. Meie geelis on Vesinikperoksiid asendatud Sodium Percarbonate´iga ja selle kasutamine on ohutu, kuid sama efektiivne, kui hammaste valgendamine hambaarstikabinetis. Protseduur on valutu ning ei põhjusta igemete ja hammaste tundlikkust või valulikkust. Üks kasutuskord võtab aega 30 minutit ja tulemust näete juba peale esimest kasutuskorda.

Meie valgenduskomplekt sisaldab eriti efektiivseid UV-LED lampe, mis aktiveerivad valgendusgeeli, termovormitavaid hammastejäljendeid, puhastuslappe, hambavalgendusgeeli kahele – 6 kasutuskorra jaoks ja toonimäärajat. Meie kodukopmplektiga valgenevad Teie hambvad kuni 10 tooni võrra.

Kui teete oma hammastest enne- ja peale valgendamist pildi ja Teie hambad millegipärast ei valgene, maksame Teile raha tagasi.

Joi Familiy Kit sisaldab:

2 x UV-LED lamp
2 x termovormitavad hambakaped
4 x 5ml valgendusgeeli
2 x puhastuslappi hammastele
1 x toonimääraja
1 x eestikeelne detailne kasutusjuhend

Kasutusjuhend
Miks valida JOI?
Koostisained

Kliendid meist