JOI PRO KIT

JOI Pro Kit´iga saab valge naeratuse mitu inimest. Meie hambavalgenduskomplekti abil saate oma hambad valgeks ohutult, efektiivselt ja kodust lahkumata.

 

49.50

Kirjeldus

Säravvalge naeratuse saavutamine on nüüd veelgi lihtsam.

Meie uue kodukomplektiga saab valgemad hambad kasvõi kogu pere.

JOI Pro Kit hambavalgenduskomplekt on mõeldud kõigile neile, kes hoolivad oma välimusest ja soovivad oma hambad lihtsalt ja kiiresti valgemaks saada. Meie geelis on Vesinikperoksiid asendatud Sodium Percarbonate´iga ja selle kasutamine on ohutu, kuid sama efektiivne, kui hammaste valgendamine hambaarstikabinetis. Protseduur on valutu ning ei põhjusta igemete ja hammaste tundlikkust või valulikkust. Üks protseduur kestab orienteeruvalt 30 minutit ja tulemust näete juba peale esimest kasutuskorda. Korrake protseduuri, kuni olete saanud soovitud tulemuse.

Meie uusim valgenduskomplekt sisaldab laetavat UV-LED hambavalgenduslampi 16 tulega. Tegemist on efektiivseima kodukasutusse mõeldud valgendusgeeli aktiveeriva lambiga.

JOI Pro Kit´i kasutamise oleme teinud eriti lihtsaks, tänu juba lambi külge kinnitatud eelvormitud hambakapedele, mida ei pea enam spetsiaalselt vormima. Sama valgenduskomplekti saab kasutada mitu inimest, kuna kaped on pestavad ja valgendusgeeli on kaasas 9 kasutuskorra jaoks. Komplekti kuulub ka toonimääraja, et saaksite enne protseduuri määrata oma hammaste täpse tooni ja võrrelda peale protseduuri tulemust. Hambad valgenevad kuni 10 tooni võrra.

JOI Pro Kit sisaldab:

  • 1 x UV-LED laetav lamp koos universaalsete hambakapedega.
  • 3 x 5ML valgendusgeeli
  • 1 x toonimääraja
  • 1 x eestikeelne kasutusjuhend
  • 1 x laadia valgenduslambile

Kasutusjuhend
Miks valida JOI?
Koostisained

Kliendid meist