Hammaste valgendamine

Tõhus, efektiivne ja ohutu

Meie valikus on tooteid nii kodukasutusse, ilusalongidele, kui ka hambaravikabinettidele. Tutvuge meie äriklientidele mõeldud Stardipaketiga, kui soovite hambavalgendust ka oma klientidele pakkuma hakata.

Kui soovite oma hambaid mugavalt kodus valgendada, siis meie lihtsasti kasutatavad kodused hambavalgendustooted pakuvad tõhusat ja valuvaba valgendustulemust.

Hammaste Valgendamine Kodus Joi Hammaste valgendamine

Klientide lemmikud

JOI Kodune hambavalgenduskomplekt

Komplekt on pärjatud "Anne & Stiil 2021 Ilulemmik" auhinnaga.

JOI hambavalgenduskomplekt kahele

Komplekt on pärjatud "Buduaari Ilulemmik 2021" auhinnaga!

Hammaste valgendamine kodus


Valged hambad annavad tõelise süsti enesekindlusele! Seetõttu on äärmiselt oluline hoolitseda oma hammaste ja suuhügieeni eest, et naeratus püsiks särav. Kauni säravuse tagamiseks on soovitatav ka ohutu hammaste valgendamine, mis on tänu kodus kasutatavate vahendite abil muutunud ülilihtsaks ja võrreldes hambakliinikutega ka tunduvalt soodsamaks! Meie tooted on kooskõlas Euroopa Liidus kehtestatud reeglitega ning sisaldavad vesinikperoksiidi vaid 0,1%.

Mis vahe on vesinikperoksiidi sisaldavatel ja peroksiidivabadel valgendusgeelidel?

Kodune hambavalgendus on viimastel aastatel palju populaarsust kogunud, kuna enam ei muutu valgendusgeeliga kokkupuudet omavad hambad või igemed tundlikuks või lausa valusaks.

Nimelt on Vesinikperoksiid „Hydrogen Peroxide“, mis omaolemuselt on tugev oksüdeerija hambaravikabinettides kasutavates valgendusgeelides juba pikalt kasutusel olnud. Tugeva vesinikperoksiidi sisaldusega valgendusgeel ei tohi protseduuri käigus kokku puutuda igemetega, kuna võib neid kahjustada. Lisaks muudab Vesinikperoksiid hambad väga tundlikuks ja võib põhjustada mikromõrasid.

Tänu eeltoodule, töötati välja uutel põhitoimeainetel põhinevad valgendusgeelid. Näiteks: „Naatriumkarbonaadil“ “Sodium Carbonate” ja “Carbamide Peroxide” toimeaineil töötavad valgendusgeelid, millega valgendamine ei nõua enam eriharidust ja valgendusprotseduuri võib läbi viia iga inimene oma kodustes tingimustes.

Tänu sellele, et pea enam tasuma hambaarstikabinettidele ja õdedele kuluvaid suuri arveid ja valgendustooted on pea igaühele kättesaadavaks muutunud.

Korduma kippuvad küsimused
Kiire ja turvaline

Oleme loonud hammaste valgendamiseks koduseks efektiivsed, kuid ohutud hambavalgendustooted. Vesiniperoksiidi asemel on meie valgendusgeeli põhitoimeaineks Sodium Percarbonate.

Kapedele kantaval geelil on meeldiv maitse, protseduur ei ole valus ja valgendustulemuse saavutab kiiresti. JOI White valmistatud hambavalgendusgeelide koostis ei kahjusta hambaid ega hambaemailised. Meie valgendustooted on kiiretoimelised ning hambaid on võimalik heledamaks muuta kuni 10 tooni võrra.

Valgendusgeeli koostis tagab valgemad hambad, eemaldab määrdumuse ning plekid. Ja mis eriti oluline – see valgendab ilma hambastruktuuri ja hambavaapa kahjustamata.

Kaua tulemus kestab? Soovitame korrata valgenduskuuri peale iga paari-kolme kuud. Kui olete oma hambaid just valgendanud, siis samal päeval ei tohiks juua tumedaid või punaseid jooke ja sööke. Loomuliult ei tohiks samal päeval ka suitsetada.

Hammaste valgendamine kodus